Michal Tučný revival Plzeň
http://www.michaltucnyrevivalplzen.cz

_

Říjen

17.10.2016 21:29

Tak nám ta letošní letní sezóna utekla ani nevím jak. Spoustu festivalů, spoustu obecních slavností, spoustu krásných vystoupení, setkání , spousta skvělých lidí a také spoustu piva, vína, guláše,klobás a všeho možného na co si jen vzpomenete. Znovu jsme se letos setkali se spoustou našich nejlepších muzikantů a zpěváků se kterými jsme měli tu možnost si zahrát i posedět v zákulisí. Dohromady nás toto léto shlédlo několik desítek tisíc lidí nejenom u nás, ale i na Slovensku kam jsme letos také několikrát vyrazili. Prostě určitě nebudu moc přehánět když řeknu, že to bylo zatím to nejlepší léto v historii téhle kapely. Já vím, konec roku je ještě daleko a pár vystoupení nás letos ještě čeká, takže na nějaké bilancování je ještě brzo, ale rád bych už teď poděkoval všem klukům v kapele a hlavně jejich nejbližším za to, že těch 48 vystoupení v této letní sezóně proběhlo tak hladce a bez jediného problému.
Rosťa

Přeložení akce

12.08.2016 11:02

S lítostí musíme oznámit že dnešní koncert na Salaši u Velehradu byl z důvodu nepříznivého počasí pořadatelem přeložen. O novém termínu vystoupení budete včas informováni na našich stránkách i na facebooku.
Rosťa

Červen

30.06.2016 14:37

Sezóna je v plném proudu, koncert střídá koncert a já jsem si vzpomněl, že naše stránky opět dost zanedbávám. Takže věřte, že kapela šlape jak hodinky a všechno je tak jak má být. (Díky bohu)
O jedné novince bych však věděl. Někdy v loni na jaře jsem dostal nápad nahrát CD s Michalovými písněmi tak aby byli stejné a přitom docela jiné. Hlavní zásluhu díky které to CD zní tak jak zní má určitě Jirka Kříž a jeho kytara která jako by oživila všechny mé myšlenky které jsem do té doby měl jen v hlavě. Slovo dalo slovo a my jsme začátkem března vstoupili do Domažlického studia Franz Kavkaz kde jsme pod dohledem Michala Janečka začali nahrávat 13 písní. I díky naší vytíženosti to vše trvalo cca. tři měsíce, ale výsledek myslím stojí za to. CD se jmenuje Na Pohodu a přesně v tomhle duchu je všech třináct písní. K dostání je na našich vystoupeních, jednáme s některými prodejci a určitě si o něj můžete napsat na naše stránky nebo na naše Fb profil.
Přátelé přeji vám všem krásné léto a spoustu krásné muziky.

Rosťa

Květen

01.05.2016 18:15

Tak nám to zase utíká a to jsem si sliboval, že každý měsíc sem napíšu alespoň jeden článek. No co se dá dělat. Kdybych chtěl rekapitulovat ty uplynulé měsíce musím s klidným svědomím říci, že kapela měla dostatečný čas si od sebe dostatečně odpočinout aby opět měla tu správnou chuť do společného koncertování, kterého nás letos opravdu čeká hodně. V uplynulém víkendu jsme si ověřili, že kapela v novém složení, které funguje od loňského podzimu má opravdu na to stát se v této zemi jednou z předních country kapel.
Co se týče nového loga pro letošní sezónu, zatím stále hledáme, protože najít adekvátní náhradu za logo s motivem Plzeňského pivovaru, který se všem tak líbil a byl velice oblíbený je prostě velice těžké.
Co mě, ale určitě dělá radost je naše připravované CD, které tvořím spolu s Jirkou Křížem v Domažlickém studiu Franz Kavkaz pod vedením hudebního režiséra a mého kamaráda Michala Janečka. CD je před dokončením a já pevně doufám, že ho někdy během června budeme moci pokřtít.
Co dodat závěrem? Snad to, že se na vás všechny moc těšíme během naší letošní koncertní sezóny, která právě začala. Přeji všem v květnu hodně lásky, dobré pohody a hlavně spoustu dobré muziky.


Rosťa Fišer

Škoda ho

27.02.2016 11:49

Včera jsem měl zajímavý telefonát s právním oddělením Plzeňského Prazdroje, kde mi jistá paní právnička sdělila s velkou lítostí, že ač mají všichni z pivovaru muziku Michal Tučného velice rádi, tak naše logo ve stylu Plzeňského Prazdroje není úplně v pořádku s autorskými právy patřícími pivovaru. S tohoto důvodu mě požádala, abychom toto logo dále více oficiálně nepoužívali, jinak bude nucena zahájit právní kroky k jeho odstranění. Né, že bych na tomto logu nějak zvláště lpěl nebo bez něj nemohl být, ale mrzí mě ta skutečnost, že jako Plzeňský patriot a fanoušek Plzeňského piva jsem byl vždy hrdý na to, že jsem z Plzně a toto logo aniž by ho někdo přečetl, nebo věděl odkud jsme, tak mu to svým tvarem připomnělo. Navíc si myslím, že jsme Plzeňskému pivovaru tímto logem dělali (ač nepatrnou) reklamu na všech festivalech a náměstích, které jsme navštívili po celé naší republice i na Slovensku (samozřejmě jak jinak než zadarmo :D) a nebylo jich málo.
No nic, život jde dál a já jsem přesvědčen, že letošní již čtvrtá sezóna naší kapely bude jistě opět úspěšná jako ty předešlé i s nějakým novým logem.

Rosťa Fišer

Únor

23.02.2016 14:56

Tak vás tedy pěkně vítám u únorového zpravodaje skupiny MICHAL TUČNÝ Revival Plzeň. V úvodu mi dovolte jednu takovou malou připomínku, že tenhle článek píši již dnes podruhé, protože ten první těsně před jeho dokončením mi byl smazán z důvodu náhlého výpadku proudu. Tím pádem bude tahle druhá verze asi o dost stručnější. (Aby náhodou nemusela být i třetí verze)
Takže tedy věřte, že během února se u M.T.R.P. nic zvláštního nestalo a kapela je stále pohroužena do přípravy osmi nových písní do našeho repertoáru a ve vylepšení těch stávajících. Už teď marně přemýšlím, jak připravím letošní playlist na 1 až 2 hodiny, protože pokud tam přidám ty nově nacvičené budu tím pádem muset vyřadit nějaké již dříve velice osvědčené hitovky . Proto mě právě teď napadla myšlenka , že by jste si Vy sami vybrali písničky které by jste od nás letos chtěli na pódiích slyšet. Samozřejmě jen z těch které máme v repertoáru, ale těch je zhruba 70, takže je z čeho vybírat. Takže ode dneška nám pište na naše webovky do zpráv které písničky by jste chtěli od nás letos na pódiu slyšet a my na konci března vaše příspěvky vyhodnotíme a vylosujeme jednoho člověka který od nás dostane tričko s naším logem. Také sledujte naší, stále se rozrůstající sekci kalendář akcí, kde můžete nalézt všechna naše zatím potvrzená vystoupení a tak si vybrat které vám bude nejblíže bydlišti, nebo na který festival si včas udělat volno a vyrazit.
Na závěr mého stručného únorového hlášení bych chtěl s potěšením oznámit, že celá naše kapela je v rámci možností "zdráva", dodržuje pitný režim, občas někdo udělá zabijačku, takže ani nijak výrazně nestrádáme a nehubnem ani neměknem (myslím játra). Touto myšlenkou jsem měl namířeno na pořadatele s prosbou o kvalitní schody (do nebe) samozřejmě na pódium. Moc děkujeem!!!

Rosťa Fišer

Leden

24.01.2016 15:31


Dá se říct, že leden je pro naši kapelu takovým odpočinkovým měsícem. Ale opravdu jenom zdánlivě, protože máme za sebou dvě vystoupení, sice soukromá, ale určitě né jednoduchá. Udělali jsme totiž náš kapelní rekord a za dvě vystoupení jsme odehráli cca. 11hodin muziky. Je mi jasné, že pro většinu muzikantů kteří hrají na podobných akcích mi namítnou, že to přece není žádný problém, ale když hrajete pouze písničky od jednoho interpreta, tak už to zase taková sranda není. Ještě, že nám Michal zanechal opravdu veliké množství krásných písní z různých stylů za což jsme mu opravdu vděčni. V lednu jsme si také připomněli šedesáté deváté nedožité Michalovy narozeniny které jsme oslavili, jak jinak než prací na nových písních do našeho repertoáru. Opravdu se můžete těšit na cca. osm nových písní tohoto skvělého zpěváka. Takže jak vidíte, i když nás zrovna nevidíte neznamená, že by jsme se zrovna flákali. Co se týče vystoupení na léto, tak se nám dost povážlivě začíná plnit náš kalendář, takže jestli někdo z vás pořádáte nějakou akci a chtěli by jste naši kapelu na ni pozvat musíte si pospíšit, protože náš kalendář opravdu nafukovací není.

Rosťa Fišer

repliky hodinek
© 2024 by MICHAL TUČNÝ revival Plzeň. Login.