Michal Tučný revival Plzeň
http://www.michaltucnyrevivalplzen.cz

_

Smutné

04.12.2017 11:54

Přátelé, po krátké nemoci nás navždy opustil náš dobrý kamarád a byvalý člen MICHAL TUČNÝ Revival Plzeň banjista Jiří Wech. Bylo to opravdu nečekané a všechny nás to moc zasáhlo. Chtěli by jsme touto cestou vyjádřit hlubokou soustrast jeho ženě Lídě i celé rodině.

Po čase Listopad

09.11.2017 13:46

Moc vás všechny zdravím.
Zdá se, že je to dávno co jsem zde přidal poslední příspěvek, ale mě to přijde jako včera a tato sezóna utekla tak neskutečně rychle. Dá se říci, že naše pátá sezóna proběhla bez jakýchkoli problémů a zádrhelů, tedy až na nějaké to bouchlé kolo a pravidelné zácpy na D1. Každopádně jsme nevynechali jediné domluvené vystoupení a teď už se můžeme těšit na vrchol této sezóny a to je vyprodaný koncert ve velkém sále Pražské Lucerny a my jako předkapela legendárních Fešáků. Mám pocit, že pro kapelu která vznikla teprve před pěti lety na základě opravdu amatérské party muzikantů která se během této doby dostala z hospod, přes kluby a festivaly až do mekky většiny českých muzikantů Lucerny, je to obrovský úspěch. Za to chci poděkovat všem členům kapely, i těm kteří kapelou za tu dobo prošli a zanechali v ní kus svého srdce. Samozřejmě také všem kamarádům a fanouškům, zvláště pak Frantovi Jelínkovi kteří mohou za to, že si nás pořadatelé všimli a že můžeme jezdit vystupovat po celé naší krásné zemi. Myslím, že jsme si k oslavě našich pátých narozenin nemohli přát nic lepšího.
Co se týče příští sezóny dá se říci, že kalendář vystoupení na příští rok se utěšeně plní viz. sekce „Kalendář akcí“ kde najdete aktuální seznam vystoupení na 2018.
Závěrem chci popřát všem co přijdou do Lucerny krásný zážitek a všem ostatním přeji krásné a klidné prožití blížícího se adventu.
Rosťa Fišer

Březen

09.03.2017 09:48

Předem se omlouvám, že jsem už dlouho nenapsal ani řádek. Jednak z důvodu toho, že než něco napíši tak to trvá „tejden“ a ještě to vypadá, že si tím spíš udělám ostudu. A za druhé proto, že se toho vlastně ani tak moc neděje. I když vlastně něco ano. Poctivě zkoušíme, přidali jsme do našeho repertoáru pět nových písní a ač se to zdá skoro nemožné stále ještě přidáváme nové termíny koncertů. Také máme pro vás připraveny pro letošek nové plakáty a podpisové karty které jste od nás v minulosti marně žádali. Asi největší bombou a naším úspěchem je ale účast naší kapely na narozeninovém galakoncertu skupiny FEŠÁCI v pražské LUCERNĚ 23.11. Ono jako předkapela Fešáků se ještě letos objevíme v krásném prostředí amfiteátru v Lokti 25.8. a na festivalu Tomáše Linky na Vochtánce v krásném údolí Divoké Orlice pod hradem Potštejn kam vás samozřejmě všechny velice rádi zveme. Takže vidíte, že se vlastně nic moc zvláštního neděje. Každopádně si myslím, že půlkulatiny naší kapely oslavíme během celého roku více než důstojně a to i se zlatou třešínkou na dortu v podobě vystoupení v legendární Lucerně na kterou se už samozřejmě všichni moc těšíme a doufáme, že vás tam přijde co nejvíce, protože FEŠÁCI si to určitě za těch 50 let co jsou na naší hudební scéně zaslouží.

Rosťa Fišer

2017

03.01.2017 15:37

Tak tu máme Nový rok 2017 a mi rozjíždíme svou pátou sezónu. Předem bych chtěl všem co mají rádi tuhle muziku, popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody, no prostě všechno co si kdo bude jen přát.
Co nás čeká a co nás v letošním roce nemine? Každopádně spousta koncertů a vystoupení na různých místech naší krásné země, ale i na Slovensku. S tím samozřejmě spojená i spousta setkání s kamarády, přáteli a fanoušky na nejrůznějších festivalech a slavnostech. Také si za pár dní připomeneme Michalovi nedožité sedmdesátiny, na které budeme vzpomínat celý letošní rok. Proto připomínám všem pořadatelům, kteří by si nás chtěli ještě letos pozvat, že náš kalendář není nafukovací a mají tím pádem jednu z posledních šancí domluvit si ještě nějaký ze zbylých volných termínů.
Závěrem bych chtěl všem co čtou tento příspěvek, ještě jednou popřát hlavně zdraví a klid pro svou práci, rodinu, přátele a koníčky bez kterých by ten čas který nám na tomto světě ještě zbývá nestál za nic.

Rosťa Fišer

repliky hodinek
© 2024 by MICHAL TUČNÝ revival Plzeň. Login.